Szczecin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
525 000 PLN
Cena za m2
3 962,26 PLN
Powierzchnia
132,50 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Numer oferty
SRN20054

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowo - handlowy o powierzchni 132,50 m2 posadowiony na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku usługowym, położony w Szczecinie przy ulicy K.S. Wyszyńskiego - Centrum Miasta.
Lokal o bardzo uniwersalnej powierzchni z możliwością szerokiej adaptacji pod potrzeby nowego właściciela składający się z dwóch poziomów:
I poziom w parterze budynku to sala sprzedaży, pomieszczenie biurowe, aneks kuchenny oraz wc.
II poziom w podpiwniczeniu to wyremontowane pomieszczenie o powierzchni 30,80 m2.
Lokal o podwyższonym standardzie wykończenia, ściany szpachlowane i malowane, podłogi wyłożone laminatem.
Ogrzewanie nieruchomości oraz ciepła woda z sieci miejskiej.
Lokal posiada witryny aluminiowe z zamontowanymi roletami antywłamaniowymi oraz dodatkowo lokal został zaopatrzony w system alarmowy antywłamaniowy.
Do lokalu prowadzą dwa wejścia: z poziomu chodnika od strony głównej ulicy oraz od strony zaplecza gdzie znajduje się rampa. Wejście od podwórka zabezpieczone kratami.
Przy lokalu miejsca parkingowe ogólnodostępne od strony ulicy oraz od strony zaplecza parking dla właścicicieli lokali zabezpieczony szlabanem otwieranym na pilota.
W roku 2010 budynek ocieplono, odnowiono elewację oraz położono nowy dach.
Atutem tej nieruchomości jest dobre położenie logistyczne, w pobliżu znajdują się instytucje finansowe, Hotel Campanile, sklepy, kancelarie prawnicze oraz punkty usługowe.
Dodatkowo lokal położony jest blisko Bramy Portowej, głównego węzła komunikacji miejskiej autobusowej oraz tramwajowej.
CENA : 525.000,00 zł BRUTTO
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI ! ! !

Parametry dodatkowe

  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Główna

Kontakt

SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora

Telefon:
501626743
E-mail:
biuro@sikora.nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).