Chwarstnica

ul. Topolowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 169 PLN
Cena za m2
11 PLN
Powierzchnia
1 379 m2
Powierzchnia biurowa
70
Powierzchnia działki
1 379 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Handlowo/Usługowe, Magazynowe, Inne, Inne
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Murowana
Rok budowy
1990
Dostępne od
2022-03-17
Numer oferty
SRN20206

Opis nieruchomości

Oferujemy na wynajem halę magazynowo produkcyjną o powierzchni 1379 m.kw. wraz z możliwością wynajęcia powierzchni biurowej.
Nieruchomość posiada wszystkie media. Teren jest ogrodzony z placem manewrowym dla samochodów ciężarowych. Droga dojazdowa i place na terenie nieruchomości posiadają betonowe utwardzenie.
Nieruchomość jest bardzo dobrze zlokalizowana pod kątem logistycznym - dogodny dojazd do trasy krajowej S3 (Szczecin – Świnoujście ) i A6 (Szczecin – Gdańsk tylko 20km.), do przejścia granicznego w Kołbaskowie to 30km, odległość do Berlina to 165km.
Zapraszamy na prezentację!
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66§1 Kodeksu cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Stan budynku: Dobry
  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak

Kontakt

Aldona Sikora

Aldona Sikora

Telefon:
501626743
E-mail:
aldona@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23339

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).