Wisełka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 499 000 PLN
Cena za m2
5 996 PLN
Powierzchnia
250 m2
Powierzchnia działki
569 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Piętro
Parter
Numer oferty
380845

Opis nieruchomości

Dobrze prosperujący pensjonat na sprzedaż!
Dom wypoczynkowy zlokalizowany w niedalekiej odległości od plaży, na granicy Wolińskiego Parku Narodowego. Położenie pensjonatu sprzyja zarówno aktywnemu wypoczynkowi podczas spacerów po Parku, czy też osobą chcącym w ciszy i spokoju powygrzewać się na słońcu. Na powierzchnię (250m2) pensjonatu składa się : 8 pokoi gościnnych wraz z łazienkami. Z każdego pokoju jest wyjście na balkon lub taras. Na ostatnim poziomie 80m2 do dyspozycji właściciela (wedle życzenia nabywcy można przeznaczyć tę powierzchnię pod wynajem).
Pensjonat położony jest na działce o pow. 750 m2. W cenie wraz z prosperującym pensjonatem projekt oraz pozwolenie na budowę drugiego pensjonatu (o powierzchni użytkowej 434,73m2 14 pokoi gościnnych).
W pobliżu pole golfowe punkty usługowe, małe gastronomie, smażalnie ryb, puby.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak

Kontakt

SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora

Telefon:
501626743
E-mail:
biuro@sikora.nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).