Szczecin

Centrum, ul. Krzysztofa Kolumba

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 220 PLN
Cena za m2
51,26 PLN
Powierzchnia
23,80 m2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Parking naziemny
Tak
Kaucja
brak
Rok budowy
1975
Dostępne od
2024-06-05
Numer oferty
SRN20245

Opis nieruchomości

Oferujemy na wynajem lokal biurowy składający się z dwóch pomieszczeń w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kolumba w Szczecinie!
Lokal o powierzchni 24 mkw. znajduje się na II piętrze niskiego budynku handlowo - usługowego, mniejszy pokój to 8,30 mkw. - większy to powierzchnia 15,5 mkw.
Pomieszczenia są bardzo jasne, ściany malowane, podwieszany sufit, na podłodze panele podłogowe. Czynsz najmu to 1220 zł netto + VAT, tj. łącznie 1500 zł. brutto. Brak kaucji. Do lokalu doprowadzony jest światłowód Orange (do 1Gb), energia płatna wg zużycia (własny podlicznik), dodatkowo opłata za ogrzewanie proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni oraz opłata za śmieci.
Lokalizacja atrakcyjna dla prowadzenia biznesu, świetnie skomunikowana z całym miastem, duży ruch kołowy i pieszy w okolicy dworca PKP, w parterze budynku atrakcyjne działalności usługowe przyciągające klientów, duża dostępność miejsc parkingowych.
Posiadamy w tej lokalizacji jeszcze inne pomieszczenia biurowe na wynajem - skontaktuj się z nami!
Zapraszamy na prezentację – WARTO!
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak

Kontakt

Aldona Sikora

Aldona Sikora

Właściciel, Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
501626743
E-mail:
aldona@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23339

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).