Szczecin

Centrum, al. Piastów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
560 000 PLN
Cena za m2
4 955,75 PLN
Powierzchnia
113 m2
Liczba pokoi
7
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
523 PLN
Numer oferty
SRN20132

Opis nieruchomości

Gotowiec inwestycyjny w centrum Szczecina składający się z 7 pokoi, 2 łazienek, korytarza oraz kuchni.

ROI: Roczny zysk z wynajmu mieszkania wynosi 57000 zł , co daje roczną stopę zwrotu w wysokości 10 % i miesięczny zysk w wysokości 4750zł.

Typ najmu: wynajem pokoi.
Czynsz: 523 zł .

Mieszkanie jest po remoncie oraz w pełni wyposażone. Cena sprzedaży obejmuje meble i sprzęty znajdujące się w mieszkaniu.

Obecnie wszystkie pokoje w mieszkaniu są wynajęte. Umowy najmu mogą zostać przepisane na kupującego niniejszą nieruchomość.

Mieszkanie położone w centrum miasta, bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta - blisko uczelni, sklepów, centrów handlowych.

Istnieje możliwość skorzystania z usługi zarządzania najmem po zakupie mieszkania.

Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Przedszkole, Apteka, Centrum handlowe, Szkoła, Sklep, Bank, Uczelnia, Fitnes
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus

Kontakt

Patricia Pająk

Patricia Pająk

Telefon:
512025445
E-mail:
patricia@sikora.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).