Szczecin

Centrum, ul. Krzysztofa Kolumba

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 465 PLN
Cena za m2
50,74 PLN
Powierzchnia
28,87 m2
Piętro
1
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Kaucja
Brak
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1970
Dostępne od
2024-01-08
Numer oferty
SRN20239

Opis nieruchomości

Oferujemy na wynajem lokal biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Kolumba, przy samym Dworcu PKP w Szczecinie!
Lokal o powierzchni ok. 29 m2. znajduje się na II piętrze niskiego budynku handlowo - usługowego.
Pomieszczenie jest bardzo jasne, ściany malowane, podwieszany sufit, na podłodze panele podłogowe. Czynsz najmu to 1464 zł netto + 23%VAT, tj. łącznie 1800 zł. brutto. Do lokalu doprowadzony jest światłowód Orange (do 1Gb), energia płatna wg zużycia (własny podlicznik), dodatkowo opłata za ogrzewanie proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni oraz opłata za śmieci.
Lokalizacja atrakcyjna dla prowadzenia biznesu, świetnie skomunikowana z całym miastem, duży ruch kołowy i pieszy w okolicy dworca PKP, w parterze budynku atrakcyjne działalności usługowe przyciągające klientów, duża dostępność miejsc parkingowych.
Posiadamy w tej lokalizacji jeszcze inne, również mniejsze i większe pomieszczenia biurowe na wynajem - skontaktuj się z nami!
Zapraszamy na prezentację - WARTO!
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa

Kontakt

Aldona Sikora

Aldona Sikora

Telefon:
501626743
E-mail:
aldona@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23339

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).