Szczecin

Bukowo, ul. Pokoju

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
209 999 PLN
Cena za m2
7 142,82 PLN
Powierzchnia
29,40 m2
Liczba pięter
1
Stan budynku
Dobry
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
1955
Numer oferty
SRN20153

Opis nieruchomości

Wyjątkowo atrakcyjna nieruchomość przy jednej z głównych ulic Szczecina. Lokal mieści się na parterze przy ul. Pokoju w sąsiedztwie dobrze prosperującego sklepu Społem i przystanku autobusowego.
Powierzchnia lokalu 29,40 m2, na którą składają się dwa widne pomieszczenia z oknami. Pierwsze o powierzchni ok. 18,5 m2, zaś drugie ok. 5 m2 oraz łazienka z kabiną prysznicową ok. 2,5 m2.
Całość świeżo po remoncie, nowe instalacje, ściany wygładzone i pomalowane, na podłodze panele, w łazience glazura i terakota. Nowe okna i drzwi objęte gwarancją. W pierwszym pomieszczeniu doprowadzona woda i kanalizacja umożliwiająca montaż zlewu lub całego aneksu kuchennego. W całym lokalu gęsto rozmieszczone gniazda elektryczne, co daje szereg możliwości w przypadku przeznaczenia lokalu na usługi, biuro, małą gastronomię, salon piękności lub fryzjerski itp.

Miesięczny czynsz do zarządcy ok.100 zł
Dodatkowo woda i prąd płatne na podstawie zużycia.

Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Kontakt

Aldona Sikora

Aldona Sikora

Telefon:
501626743
E-mail:
aldona@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23339

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).