Golczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
62 000 PLN
Cena za m2
73,72 PLN
Powierzchnia działki
841 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
24
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Trapez
Działka narożna
Tak
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Numer oferty
SRN20082

Opis nieruchomości

[SPRZEDANE]
Zachęcamy do kupna działki niezabudowanej, położonej w malowniczym miejscu nad jeziorem SZCZUCZE w GOLCZEWIE. Działka położona jest przy linii brzegowej jeziora (ok. 10 m), co zdecydowanie zwiększa jej atrakcyjność.
Brak MPZP, możliwość wydania Warunków Zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej, mieszkaniowej (w sąsiedztwie jest już taka zabudowa). Działka ma kształt foremny, krótszym bokiem przylega do drogi. Dojazd do dzialki drogą polną utwardzoną, działka jest uzborojona.
Zapraszamy na prezentację – korzystne położenie, dobra cena - warto!

Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Widok na: Jezioro

Kontakt

Aldona Sikora

Aldona Sikora

Właściciel, Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
501626743
E-mail:
aldona@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23339

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).