Chojna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
400 000 PLN
Cena za m2
40 PLN
Powierzchnia działki
10 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
120
Długość działki (mb.)
84
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Rolna
Prąd
Tak
Numer oferty
SRN20083

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż teren 1 ha położony w Barnkowie, przy obwodnicy Chojny, na który składają się 3 działki (30/30/40 arów). Teren jest uzbrojony, posiada wydane pozwolenie na budowę domu z garażemi i budynkiem gospodarczym. Projekt domu oferowany jest w cenie działki. Dla obszaru wydane są warunki zabudowy pod budowę 5 domów. Świetna inwestycja na przyszłość dla rodziny wielopokoleniowej lub pod działalność agroturystyczną. Blisko centrum Chojny a jednocześnie z dala od innych zabudowań. Dojazd do Szczecina to tylko 1h, do Berlina tylko 2 h. Zapraszamy na prezentację - warto - dobre położenie i atrakcyjna cena.
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora

Telefon:
501626743
E-mail:
biuro@sikora.nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).