Jęczydół

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
182 000 PLN
Cena za m2
152,94 PLN
Powierzchnia działki
1 190 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
46
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
SRN20026

Opis nieruchomości

Polecamy wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną, położoną w kameralnym kompleksie około 20 działek na "Osiedlu Na Polanie" w Jęczydole, gmina Kobylanka.
Powierzchnia działki 1190 m2. Uzbrojenie pełne, łącznie z linią telefoniczną. Dojazd nową drogą asfaltową. Działka jest lekko nachylona w kierunku południowym, co umożliwia ciekawą aranżację ogrodu oraz wyniesienie części podpiwniczenia ponad poziom terenu. Od strony zachodniej graniczy z lasem, osłaniającym przed wiatrem zimą i dającym chłód w letnie, gorące popołudnie. Dojazd do posesji drogą asfaltową, ostatnie 100 m utwardzoną, oświetloną. Odległość do Kobylanki 2 km, 9 km do Stargardu, 25 km do centrum Szczecina (dojazd 20 min. trasą szybkiego ruchu). Dodatkowo przez osiedle przebiega linia komunikacji miejskiej do Stargardu.
Zapraszamy na prezentację – warto!

Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Aldona Sikora

Aldona Sikora

Telefon:
501626743
E-mail:
aldona@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23339

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).