Dobropole

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 500 000 PLN
Cena za m2
65 PLN
Powierzchnia
200 m2
Powierzchnia działki
10,48 Ha
Powierzchnia działki - jednostka
ha
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne , Inne, Sportowo/Rekreacyjne, Inne
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
2016
Liczba miejsc park.
3
Nazwa budynku
STADNINA KONI
Numer oferty
SRN20146

Opis nieruchomości

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową posiadłość DOM Z BASENEM I STADNINA KONI, położoną w bardzo dobrej lokalizacji, przy głównej trasie, około 10 km od Wolina.
Nieruchomość to piękny drewniany dom kryty strzechą o powierzchni ok. 200 mkw., stajnia dla koni, mieszkanie dla pracownika o pow. 83 mkw. Powierzchnia całej posiadłości to 10,5 ha.
DOM
Dom jest to konstrukcja drewniana, okna są plastikowe, dach pokryty jest strzechą. Dom wybudowano w pierwszym kwartale 2016 roku.
Centralną część domu stanowi duża otwarta przestrzeń, na której wydzielono trzy główne strefy funkcjonalne: salon, jadalnię i kuchnię. Salon jest bardzo przestronny, okna tarasowe powiększają przestrzeń i dostarczają dużo naturalnego światła. Dodatkowo łączą wnętrze domu z tarasem i ogrodem. Z salonu przechodzimy do jadalni, w której umieszczony jest duży stylowy stół i krzesła oraz komoda – idealne miejsce do rodzinnego biesiadowania. Jadalnia połączona jest z kuchnią ładnie i funkcjonalnie zaprojektowaną wyspą kuchenną. W kuchni zastosowano zabudowę z wyposażeniem w nowoczesny sprzęt AGD.
W prawym skrzydle domu umieszczone są 4 sypialnie, pomieszczenie gospodarcze z dodatkowym wejściem do domu, oraz pierwsza łazienka. W lewym skrzydle domu usytuowane są: sypialnia główna, garderoba, łazienka główna oraz gabinet. Wszystkie sypialnie oraz gabinet są bardzo jasne i ustawne, co zapewnia komfort mieszkańców. Łazienka główna wyposażona jest m.in. w dużą, wielofunkcyjną kabinę prysznicową z hydromasażem.
W ogrodzie, tuż przy tarasie, znajduje się basen o wymiarach 4m x 12 m i głębokości ok. 1,5 m. Basen posiada system filtracji oraz system podgrzewania wody, co pozwala na ustawienie stałej, preferowanej temperatury wody. Na wyposażeniu ogrodu jest samobieżna kosiarka oraz samojezdny odkurzacz oczyszczający dno i ściany basenu.
W domu zainstalowana jest rekuperacja, dzięki czemu mieszkańcy oddychają zawsze świeżym, filtrowanym powietrzem. Cały dom ogrzewany jest energią geotermalną z wykorzystaniem pomp ciepła. Okna domu zabezpieczone są roletami zewnętrznymi, antywłamaniowymi, sterowanymi pilotem, dom objęty jest monitoringiem.
BUDYNEK STAJNI
Stajnia wybudowana została w drugiej połowie 2015 r. Budynek posiada część użytkową dla koni oraz część mieszkalną – 3 pokojowe mieszkanie, o pow. 83 mkw. dla pracownika stadniny. ,
Stajnia to:
- 9 boksów wewnątrz stajni,
- 9 boksów angielskich,
- biegalnia dla 3 źrebiąt,
- 2 myjnie dla koni,
- łazienka,
- siodlarnia, poskrom, warsztat
Mieszkanie dla pracownika złożone jest z przestronnego, bardzo jasnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. Do mieszkania można wejść bezpośrednio ze stajni lub odrębnym wejściem z zewnątrz budynku.
Teren wokół stajni ma wydzielone strefy użytkowe – wybieg dla koni, padoki, tor treningowy, bieżnię dla koni, wiatę na siano. Stajnia, również poszczególne boksy, objęta jest monitoringiem.
Budynek stajni ogrzewany jest z wykorzystaniem pompy z systemem grzewczym powietrze – woda. Na dachu budynku zainstalowane są baterie fotowoltaiczne, dzięki czemu pozyskiwana jest energia dla całej posiadłości.
Nieruchomość jest ogrodzona i objęta pełnym monitoringiem.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii koszty utrzymania tej posiadłości są bardzo niskie a użyte rozwiązania ekologiczne i zgodne z najnowszymi trendami w budownictwie. Dom nie posiada także barier architektonicznych, dzięki czemu jest przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.
Posiadłość posiada wielki potencjał i może być wykorzystana zarówno jako stadnina, jak i daje możliwości rozwinięcia innych działalności, np. agroturystyka, mini zoo, hodowlana, uprawy czy sadownictwo. Położenie nieruchomości w bliskiej odległości drogi ekspresowej pozwala na szybkie przemieszczenie się do krajów skandynawskich (prom) i zachodniej Europy a także w głąb naszego kraju.
Posiadłość ta to nieruchomość, obok której nie można przejść obojętnie!
Zapraszamy na prezentację, WARTO!
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Łukasz Sikora

Łukasz Sikora

Telefon:
501621489
E-mail:
lukasz@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23333

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).