Mierzyn

ul. Tomasza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 300 PLN
Powierzchnia
24 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
1
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2010
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Dostępne od
2022-10-15
Numer oferty
SRN20211

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju z łazienką w Mierzynie.

Do wynajęcia wyposażony pokój około 15 mkw. z dostępem do własnej łazienki około 9 mkw. Pokój jest częścią dwupoziomowego szeregowego domu w Mierzynie. Właścicielka zapewnia dostęp do kuchni. Najchętniej aby najemcą była pracująca Pani. Pierwsza umowa najmu na 3 miesiące. Istnieje też możliwość najmu na krótsze okresy.
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Kontakt

Aldona Sikora

Aldona Sikora

Telefon:
501626743
E-mail:
aldona@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23339

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).