Szczecin

Turzyn, ul. Pocztowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
365 000 PLN
Cena za m2
4 388,07 PLN
Powierzchnia
83,18 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3
Liczba pięter
5
Typ kuchni
Z wyposażeniem
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1930
Stan nieruchomości
Dobry
Czynsz administracyjny
250,94 PLN
Numer oferty
SRN20115

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNA OFERTA INWESTYCYJNA!!!
Mieszkanie w centrum Szczecina przygotowane pod wynajem! Przy opłacie 550 zł/m-c za pokój ROI na poziomie ok. 9%
Kompleksowy remont mieszkania wykonany dwa lata temu, wymienione instalacje elektryczne, ogrzewanie podłogowe, w mieszkaniu aktualnie nie ma podłączonego gazu. Widoczne na zdjęciu wyposażenie pozostaje w cenie mieszkania.
Mieszkanie znajduje się na IIIp. odremontowanej kamienicy, druga linia zabudowy, klatka po remoncie, na klatce zainstalowany monitoring.
Mieszkanie położone w samym centrum, bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta, blisko uczelnie - dojazd tramwajem do US przy Mickiewicza - 10 min. , dojazd do ZUT Piastów - 10 minut, blisko szkoły, siedziby wielu firm, banki, restauracje.
Zapraszamy na prezentację - warto!
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 2
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Łukasz Sikora

Łukasz Sikora

Telefon:
501621489
E-mail:
lukasz@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23333

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).