Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 PLN
Cena za m2
34,09 PLN
Powierzchnia
88 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
2007
Numer oferty
288047

Opis nieruchomości

Ładny lokal biurowy o powierzchni 88 m2, usytuowany na parterze prestiżowego budynku apartamentowo-biurowego. Wejście do lokalu z dużego holu z recepcją (ochrona wewnątrz budynku). Otwarta przestrzeń (open space) o powierzchni ponad 70 m2 oraz gabinet o powierzchni kilkunastu m2. Instalacja alarmowa. Możliwość umeblowania lokalu przez właściciela. Czynsz ofertowy: 3000 zł netto + VAT + czynsz dla zarządcy 990 zł (wszystkie opłaty, w tym ogrzewanie) + prąd wg. zużycia.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak

Kontakt

SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora

Telefon:
501626743
E-mail:
biuro@sikora.nieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).