Lubczyna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
55 055 PLN
Cena za m2
55 PLN
Powierzchnia działki
1 001 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
40
Długość działki (mb.)
25
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
SRN20098

Opis nieruchomości

SPRZEDANA
Proponujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Lubczynie, w bliskiej odległości od jeziora.
Powierzchnia działki to 1001 mkw. Brak MPZP, możliwość wydania Warunków Zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej, mieszkaniowej (w sąsiedztwie jest już taka zabudowa). Działka w kształcie prostokąta, krótszym bokiem przylega do drogi. Dojazd do dzialki drogą polną utwardzoną, działka jest uzborojona (energia, w-k). Możliwość kupna sąsiadującej działki o powierzchni 1024 mkw.
Zapraszamy na prezentację – korzystne położenie, dobra cena - warto!
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Kontakt

Aldona Sikora

Aldona Sikora

Mobile:
501626743
Email:
aldona@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23339

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).