Dzisna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
49 384 PLN
Cena za m2
44,89 PLN
Powierzchnia działki
1 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
44
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
SRN20040

Opis nieruchomości

Dotychczas zapewne dobrze radziłeś sobie z utrzymaniem swoich dzieci bez pomocy Państwa, a teraz możesz podarować swojemu dziecku kawałek ziemi, aby wiedziało, że ma swoje miejsce do życia na tej ziemi. Pewnie wiesz, że ilość mieszkańców naszego globu rośnie a ilość ziemi nie. Podaruj na START W DOROSŁE ŻYCIE swojemu dziecku jedną (lub więcej) z 30 działek budowlanych o powierzchni od 1100 m2 do 1836 m2 przeznaczonych w MPZP miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ.
Dzięki temu spójna całość tworzy niepowtarzalny charakter małej osady.
Pierwszych 9, nowych właścicieli zauroczyło to wyjątkowe miejsce z dogodnym dojazdem z drogi Babigoszcz - Budzieszowice.
Ty i Twoja rodzina też znajdziecie własne powody, aby cieszyć się każdym dniem.
UZBROJENIE TERENU:
1. Zaopatrzenie w wodę - do czasu wybudowania sieci wodociągowej - własne ujęcie
2. Odprowadzenie ścieków sanitarnych - do czasu realizacji kanalizacji sanitarnej - szczelny zbiornik bezodpływowy lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.
3. Zaopatrzenie w ciepło z indywidualnych źródeł ciepła, zasilanych ekologicznymi nośnikami energii (gaz przewodowy, energia elektryczna, olej opałowy, inne);
4. Zaopatrzenie w energię elektryczną - możliwość zasilenia z istniejącej sieci na warunkach uzgodnionych z ENEA S.A. w Goleniowie (wydane techniczne warunki przyłączenia do sieci, przygotowana jest także umowa przyłączeniowa - do podpisania).
WYKORZYSTAJ DŹWIGNIĘ FINANSOWĄ
- BEZ BANKU,
- BEZ PROWIZJI I ODSETEK
korzystając z rozłożenia na raty płatności ceny.
Zabezpiecz środki płatnicze w PRAWDZIWYCH WARTOŚCIACH.
Wystarczy 10% wkładu własnego, a pozostałe 90% ceny rozłożone zostanie na RATY po 1.000 zł.
KOSZTY POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY.
Cena ofertowa zawiera 23% podatku VAT, NABYWAJĄCY PŁACI jedynie taksę notarialną i opłatę sądową.
MOŻESZ SPEŁNIĆ MARZENIE O ZABEZPIECZENIU PRZYSZŁOŚCI TWOJEGO DZIECKA.

Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Aldona Sikora

Aldona Sikora

Właściciel, Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Telefon:
501626743
E-mail:
aldona@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23339

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).