Lubczyna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
65 000 PLN
Cena za m2
63,48 PLN
Powierzchnia działki
1 024 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
41
Długość działki (mb.)
25
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
SRN20117

Opis nieruchomości

Proponujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Lubczynie, w bliskiej odległości od jeziora.
Powierzchnia działki to 1024 mkw. Brak MPZP, możliwość wydania Warunków Zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej, mieszkaniowej (w sąsiedztwie jest już taka zabudowa). Działka w kształcie prostokąta, krótszym bokiem przylega do drogi. Dojazd do działki drogą polną utwardzoną, działka jest uzbrojona (energia przy samej granicy działki, w-k w bliskiej odległości w drodze).
Zapraszamy na prezentację - korzystne położenie - warto!
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Kontakt

Aldona Sikora

Aldona Sikora

Telefon:
501626743
E-mail:
aldona@sikora.nieruchomosci.pl
Numer licencji:
23339

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest SIKORA NIERUCHOMOŚCI Aldona Sikora z siedzibą w Szczecin (70-200) przy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 9/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).