DOM
na
SPRZEDAŻ
480 300 PLN
4 366,36 PLN/m2
GARDNA MAŁA
Opis
LOKALIZACJA
Realizowana inwestycja o nazwie GARDNA PARK, zlokalizowana jest na powierzchni 12,73 ha, w gminie Smołdzino, obręb Gardna Mała w powiecie słupskim, województwie pomorskim. Obszar ten zwany Niziną Gardnieńsko-Łebską leży w bezpośrednim sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego, ponadto obszar ten położony jest w sieci ekologicznej – Płat Ekologiczny Słowiński i sąsiaduje z międzynarodową trasą rowerową nr 10 Eurovelo, z którą łączy się szlak rowerowy Zwiniętych Torów. Teren gminy posiada bardzo bogate walory przyrodnicze i kulturowe, sprzyjające rozwojowi różnorodnych form turystyki nadmorskiej. Na okolicznych terenach znaleźć można wydmy ruchome, rozległe jeziora (Gardno i Łebsko), spławne rzeki (Łupawa, Słupia, Łeba), skanseny (Wsi Słowińskiej w Klukach i miejscowości Czysta, Kraina w Kratę w pobliskim Swołowie).Na sąsiadującym z terenem inwestycji (ok 500 m) jeziorze Gardno można uprawiać żeglarstwo, windsurfing (działająca przystań żeglarska oraz ośrodek windsurfingu)a na pobliskiej rzece Łupawie można organizować spływy kajakowe. Wokoło jeziora i na okolicznych terenach można uprawiać zarówno turystykę pieszą jak i rowerową, a także korzystać z plaż nadmorskich w Słowińskim Parku Narodowym i w Rowach. Nie bez znaczenia jest też fakt, że wiejące z zachodu i północnego zachodu wiatry niosą z sobą bryzę morską, która dociera do opisywanego terenu. Cisza, wiatr i woda są więc nieodłącznym atrybutem tego obszaru i stały się źródłem inspiracji do realizacji przedsięwzięcia. Wydzielone działki mają średnią powierzchnię 1500 m2 i rozmieszczone są na wzgórzu w południowo zachodniej części miejscowości Gardna Mała w oddzielonej enklawie. Wszystkie działki mają zatwierdzony miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, zatwierdzony uchwałą Nr XVI/145/2009, Rady Gminy Smołdzino.
INWESTYCJA
Założeniem głównym jest realizacja domów wg projektu indywidualnego lub z gotowych projektów. Wszystkie domy będą objęte wspólnym dozorem, ochroną, będą otoczone wspólnym systemem monitorowania i serwisu. Potencjalni inwestorzy, po wybraniu działki, wybierają projekt zgodny z planem zagospodarowania i powierzają jego realizację spółce. Zakres wykonawczy spółki zależy od ustaleń indywidualnych , ważne jest jedynie aby zachować założony charakter kompleksu zabudowy, w oparciu o istniejącą infrastrukturę. Preferowana technologia budowy oparta jest na drewnianym systemie szkieletowym z wykorzystaniem ekologicznych materiałów ociepleniowych niemieckiej firmy Steico. Rozwiązania te zapewniają wysoką jakość wykonania i wysokie parametry użytkowe (ciepłe zimą, chłodne latem). Dodatkowym atutem tych materiałów jest ich wykonanie na bazie drewna, a co za tym idzie ich łatwość montażu oraz niemal nieograniczone możliwości konstrukcyjne.
PARAMETRY
Założenie jest, aby domy miały między 100-130 m2 powierzchni użytkowej, użytkowy parter wraz z użytkowym poddaszem. Rozkład pomieszczeń dowolny, lecz ważne jest aby zachować założony charakter kompleksu, tak wiec inwestor ma pełną dowolność w środku a na zewnątrz również może decydować o oknach, okapach itd ale w ramach założonego charakteru. Wszystkie budynki wykonane w konstrukcji drewnianej – szkielet bądź tradycyjna technologia ryglowa, ocieplane materiałami STEICO. Pokrycie dachowe strzecha lub dachówka. Wykończenie w środku dowolne zależy od inwestora. Elementy konstrukcyjne budynków będą przygotowywane w zakładzie w Gardnie Wielkiej. Pierwsze domy, dla pierwszych klientów zaczynamy niebawem.
CENA I STOPA ZWROTU
Nasze działki mają średnią powierzchnię 1500m2. Cena za m2 to około 65zł. Ceny budynków zależą od powierzchni, założonych detali oraz zakresu prac jaki mamy wykonać, czyli: stan surowy zamkniety, deweloperski czy pod klucz. Szacunkowo koszt 1m2 powierzchni użytkowej naszych budynków wynosi około 3480 zł brutto w stanie deweloperskim.
Zakup naszych nieruchomości może być również traktowany jako inwestycja. Ze względu na powszechny trend, który wskazuje na nasilenie się ruchu turystycznego krajowego, nie na kierunki egzotyczne, nasze nieruchomości mogą być wynajmowane poza okresami kiedy właściciele chcą je sami użytkować. Przewidywana stopa zwrotu takiej inwestycji to 7% w skali roku.
Inwestor oferuje pełną obsługę inwestycji – czyli sprzedaż wynajmu jak również pełną organizację – bez udziału właścicieli.
Przykład domów, jakie będą budowane, można zobaczyć na filmie, są to już wybudowane przez inwestora domy w pobliżu: https://www.youtube.com/watch?v=fqxcjD_Y1Pg


Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Szczegóły oferty

Cena480 300 PLN

Cena za m24 366,36 PLN

Powierzchnia110 m2

Powierzchnia użytkowa110 m2

Powierzchnia działki1 500 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi4

Liczba pięter1