LOKAL
na
WYNAJEM
1 870 PLN
49,73 PLN/m2
SZCZECINCentrum
ul. Krzysztofa Kolumba
Opis
Oferujemy na wynajem lokal handlowo-usługowy z dużą salą obsługową i dużą witryną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kolumba w Szczecinie!
Lokal o powierzchni 37,6 mkw. znajduje się na parterze niskiego budynku handlowo - usługowego. Sala obsługi klienta to powierzchnia 33,3 mkw.
Pomieszczenie jest bardzo jasne, ściany malowane, na podłodze terakota. Czynsz najmu to 1870 zł netto + VAT, tj. łącznie 2300 zł. brutto. Do lokalu doprowadzony jest światłowód Orange (do 1Gb), energia płatna wg zużycia (własny podlicznik), dodatkowo opłata za ogrzewanie proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni oraz opłata za śmieci. Lokal posiada własną łazienkę z wc.
Lokalizacja atrakcyjna dla prowadzenia biznesu, świetnie skomunikowana z całym miastem, duży ruch kołowy i pieszy w okolicy dworca PKP, w parterze budynku atrakcyjne działalności usługowe przyciągające klientów, duża dostępność miejsc parkingowych.
Posiadamy w tej lokalizacji jeszcze pomieszczenia biurowe na wynajem - skontaktuj się z nami!
Zapraszamy na prezentację – WARTO!
Informacje zawarte w niniejszym ogłoszeniu nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Szczegóły oferty

Cena1 870 PLN

Cena za m249,73 PLN

Powierzchnia37,60 m2

PiętroParter

Liczba pięter2

Liczba pokoi2

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Parking naziemnyTak